Autoserviss

Master Motors ir profesionāls autoserviss. Mēs saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvus pilna spektra auto apkopes, diagnostikas un remonta pakalpojumus par pieņemamām cenām.

Mēs sava darba kvalitāti apliecinam ar garantiju - visiem mūsu servisā veiktajiem darbiem un izmantotajām rezerves tiek sniegta garantija. Garantijas termiņš ir atkarīgs no veiktā remontdarba. Rezerves daļām garantijas termiņš ir saskaņā ar to ražotāja norādīto eksplutācijas ilgumu.

Pakalpojumi


Cenu politika

Katra remonta darba cena tiek noteikta pamatojoties uz konkrētā auto ražotāja paredzēto normstundu daudzumu remontējamajam mezglam (*). Piemēram - bremžu kluču nomaiņa, ja auto ražotājs ir paredzējis, ka šī manipulācija ir veicama 0,75 h laikā, tad Jums šis remonts izmaksās 0,75 normstundas * 25,00 EUR = 18,75 EUR (ar PVN).

* Gadījumos, kad remontējamais mezgls ir ticis nepareizi eksplutēts vai ir mehāniski bojāts un ir nepieciešams papildus darbs auto ražotāja noteiktajam, servisa vadītājs ar klientu saskaņo papildus darba apjomu pirms remontdarba veikšanas.


Mūsu darba cena - no 25 EUR (ar PVN), ņemot vērā veicamo darbu specifiku.

Uzdodiet Jums interesējošo jautājumu, izmantojot saziņas formu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90.