Nokian Hakkapeliitta 7 SUV ziemas riepa

Nokian Hakkapeliitta 7 SUV

Nokian Hakkapeliitta SUV 7 apvieno lielisku saķeri ar ārkārtēju izturību un unikālu braukšanas komfortu. Lai sasniegtu šo lielisko saķeri un mīksto riepas saskarsmi ar ceļu, riepā ir izmatota Air Claw tehnoloģija - nevainojama kombinācija no pilnīgi jauna tipa radzēm un piliena formas gaisa amortizatoriem protektora bloku priekšpusē.

Smagajiem, augstas veikstspējas SUV, līdzsvarotas saķeres un vadāmības īpašības ir vitāli svarīgas. Vadītājiem, kuriem patīk braukt ar SUV transporta līdzekļiem, svarīga ir arī sānu saķere, lai nodrošinātu labu vadāmību un satbilitāti arī pie lieliem ātrumiem un ekstremālos apstākļos.

Lai nodrošinātu lielisku sāna saķeri, Nokian Hakkapeliitta SUV 7 riepas plecos ir zigzagveida protektora rievas. Jaunajām SUV Hakkapeliitta riepām ir spēja optimāli izmantot jaunās, dažādās automašīnu braukšanas stabilitātes sistēmas un tādejādi nodrošināt drošību un labāku sniegumu prasīgos apstākļos.

Braukšanas komforts, līdzsvars un precizitāte
Sportiskā, augstas saķeres riepa sniedz lielisku kontroli, stabilitāti un uzticamību uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Riepas nodrošina arī lielisku sniegumu uz apsnigušiem un tīriem ceļiem. Papildus pārliecinošai saķerei ekstremālos apstākļos, šī SUV riepa nodrošina precīzu, loģisku un sabalansētu braukšanu.

Aizsardzība pret sānu triecieniem nodrošina lielāku izturību
SUV riepas sāniem ir jāspēj izturēt arī iegriezumi un dūrieni. Nokian Hakkapeliitta SUV 7 ir pastirināta aizsardzība pret sānu tricieniem, griezieniem un dūrieniem.

   • pirmkalsīga saķere dažādos apstākļos;
   • stabila un līdzsvarota braukšana;
   • izturīga struktūra, optimizēta prasīgajai SUV lietošanai;
Iegādājoties Nokian Hakkapeliitta riepas mūsu veikalā Jūs iegūsiet Hakka garantiju - ja riepa normālas lietošanas laikā nejauši tiks sabojāta (pārsista), tā tiks bez maksas apmainīta pret jaunu ar noteikumu ka nebūs pagājis vairāk par 1 (vienu) gadu kopš iegādes brīža un protektora atlikums nebūs mazāks par 4 mm.

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90