Nokian Hakkapeliitta 7 ziemas riepa

Nokian Hakkapeliitta 7

Nokian Hakkapeliitta 7 ir pavisam jauna radžota riepa, kas speciāli izstrādāta Ziemeļvalstu ziemas apstākļiem. Tā apvieno sevī labākās ziemas riepu īpašības un lielisku braukšanas komfortu. Nokian Hakkapeliitta 7 uz ziemas ceļiem ir kā hameleons, lieliski pielāgojas mainīgajiem laika apstākļiem un dažādajiem ceļu segumiem.

Gaisa amortizatori un absolūti jauns radžu veids ir vēl viena Nokian Hakkapeliitta 7 inovācija, ko dēvē par Air Claw Technology. Šī tehnoloģija samazina radžu nodilumu uz ceļa, slāpē riepu troksni un paildzina radžu kalpošanas laiku.

Protektora vidusdaļa uzlabo riepas braukšanas īpašības uz sausa asfalta. Atbalsta ribas vidū stabilizē riepu un uzlabo sānu saķeri. Plecu zonas ir diezgan taisnas un šauras kā rezultātā radzes tiek sadalītas plašāk uz riepas. Riepas protektors ir izstrādāts ar zemu rites pretestību, tas nozīme mazāku degvielas patēriņu, attiecīgi mazākus kaitīgos izmešus.

   • lieliska saķere uz ledus, sniega un slapja ceļa seguma;
   • lielisks braukšanas komforts;
   • vienmērīga un klusa braukšana;
   • pašattīrošs protektors;
Iegādājoties Nokian Hakkapeliitta riepas mūsu veikalā Jūs iegūsiet Hakka garantiju - ja riepa normālas lietošanas laikā nejauši tiks sabojāta (pārsista), tā tiks bez maksas apmainīta pret jaunu ar noteikumu ka nebūs pagājis vairāk par 1 (vienu) gadu kopš iegādes brīža un protektora atlikums nebūs mazāks par 4 mm.

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90