Nokian Hakkapeliitta 8 SUV ziemas riepa

Nokian Hakkapeliitta 8 SUV

Riepā Nokian Hakkapeliitta 8 SUV tiek izmantotas pilnīgi jaunas tehnoloģijas, lai „pieradinātu” ziemeļu ziemas ekstremālos apstākļus. Modernākā radžu tehnoloģija nodrošina nebijušu saķeri uz ledus un sniega.

   • Izturīga un uzticama ekstrēmās situācijās;
   • Efektīva bremzējot uz sniega;
   • Izcila saķere ar ledu un saudzīga radzes saskare ar ceļu;

Nokian Hakkapeliitta 8 SUV sastāvā ir aramīda šķiedras, kas stiprina riepas sānu bortu gumiju, lai riepa spētu izturētu gan ārēju ietekmi uz to, gan spiedienu pret diska atloku. Zāģa zobiem līdzīgais zīmējums protektora bloku ārējās malās uzlabo riepas saķeri. Apvienojot radzi, tās flanča dizainu un Eco Stud spilvenu ar revolucionāru radžu izvietojumu tiek nodrošināta lieliska saķere un saudzīga radzes saskare ar jebkuru ceļa segumu.
Iegādājoties Nokian Hakkapeliitta riepas mūsu veikalā Jūs iegūsiet Hakka garantiju - ja riepa normālas lietošanas laikā nejauši tiks sabojāta (pārsista), tā tiks bez maksas apmainīta pret jaunu ar noteikumu ka nebūs pagājis vairāk par 1 (vienu) gadu kopš iegādes brīža un protektora atlikums nebūs mazāks par 4 mm.Nokian Hakkapeliitta 8 SUV - Ziemeļu valdnieks!

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90