Nokian Hakkapeliitta C3 ziemas riepa

Nokian Hakkapeliitta C3

Nokian Hakkapeliitta C3 radžotā riepa atvieglos dzīvi jebkuram komerctransporta vadītājam. Šī izturīgā, radžotā riepa uzveiks jebkurus ziemas visskarbākos apstākļus. Papildus lieliskai ziemas saķerei, kas ir gandrīz kā sinonīms Hakkapeliitta zīmolam, riepa nodrošina arī stabilu vadāmību.

Kvadrātveida tērauda radze nodrošina lielisku saķeri ziemā gan uz slideniem pilsētas ceļiem, gan uz ārpilsētas lielceļiem. Riepas konstrukcija un protektora gumijas maisījums, kas optimizēti intensīvai lietošanai, nodrošina strukturālu izturību, izcilu sniegumu uz skarbajiem ziemas ceļiem un tās izcilās īpašības saglabājas arī riepai nodilstot. Zemā rites pretestība efektīvi samazina degvielas patēriņu.

Iegādājoties Nokian Hakkapeliitta riepas mūsu veikalā Jūs iegūsiet Hakka garantiju - ja riepa normālas lietošanas laikā nejauši tiks sabojāta (pārsista), tā tiks bez maksas apmainīta pret jaunu ar noteikumu ka nebūs pagājis vairāk par 1 (vienu) gadu kopš iegādes brīža un protektora atlikums nebūs mazāks par 4 mm.

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90