Nokian Nordman 5 SUV ziemas riepa

Nokian Nordman 5 SUV

Izturīgā Nordman 5 SUV ir speciāli izstrādāta apvidus automašīnām. Tai ir lieliska saķere, ko nodrošina daudzšķautņainas izturīgas radzes. Virziena radzes optimizētas kontaktam ar ceļu, tā negrozās un neļogās, kas pastiprina saķeri. Nodilumizturīgais gumijas sastāvs ļauj riepai ilgstoši kalpot mainīgajos ziemas apstākļos. Nordman 5 SUV viegli attīrās, kas ļauj braukt bez bailēm pat pa dziļu sniegu un šķīdoni. Dubulto protektora bloku struktūra nodrošina to, ka pievilcīgā Nordman 5 SUV, lieliski strādās arī uz sausa ceļa seguma.

   • Līdzsvarotas saķeres īpašības;
   • Izcila braukšanas stabilitāte;
   • Lieliska vilkme, pat dziļā sniegā;


Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90