Nokian Weatherproof SUV ziemas riepa

Nokian Weatherproof SUV

Nokian Weatherproof riepas sniedz pirmklasīgu drošību, augstu veiktspēju un izturību visa gada garumā. Jaunā vissezonas riepu saime nodrošina drošu braukšanu ziemas apstākļos kombinācijā ar Nokian vasaras riepu izcilo vadāmību. Visos izmēros ir sniegpārslas simbols (3PMSF), kas norāda, ka riepas ir oficiāli apstiprinātas lietošanai ziemā. Viegli ripojošās Nokian Weatherproof riepas samazina degvielas patēriņu un oglekļa dioksīda emisijas.

Sniegoti ceļi
Saglabā ziemas riepas īpašības pie zemām temperatūrām, nodrošinot labu saķeri un precīzu bremzēšanu sniegā.

Slapji ceļi
Efektīvi novērš akvaplanēšanu un planēšanu šķīdonī, un acumirklī apstājas uz slapjiem ceļiem.

Sausi ceļi
Izcila saķere un stabilitāte pat pie lieliem ātrumiem uz sausa ceļa seguma.

Izturība visa gada garumā
Gumijas sastāvs darbojas lieliski plašā temperatūru diapazonā un saglabā pret nodiluma īpašības arī karstajās vasaras dienās.

Droša ziemā, precīza vasarā. Universālā Nokian Weatherproof ir ziemas riepa ar izcilām saķeres īpašībām. Tajā pašā laikā tā arī ir vasaras riepa, kura ripo precīzi karstos vasaras laika apstākļos. Gumijas sastāvs ir pielāgots mainīgiem apstākļiem. Saķere ziemā ir lieliska temperatūrās ap nulli un mazliet zem tās. Jaunās paaudzes silīcija gumijas sastāvs nodrošina labu saķeri slapjā laikā un zemu rites pretestību, kas samazina degvielas patēriņu.

Nokian Weatherproof SUV - Visiem četriem gadalaikiem!

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90