Nokian WR A3 ziemas riepa

Nokian WR A3

Nokian WR ziemas riepas piedāvā drošas un bezrūpīgas braukšanas prieka virtuozu kombināciju. Šīs videi draudzīgās premium riepas ir uzticamas un nesagādā pārsteigumus mainīgajos Eiropas laika apstākļos.

Absolūta saķere un izcila vadāmība tiek apvienotas jaunajā Nokian WR A3 ziemas riepā. Šī frikcijas riepa ir optimizēta ar īpašu uzsvaru uz precīzu un jūtīgu vadāmību arī pie lieliem braukšanas ātrumiem. Šī dabai draudzīgā premium klases produkta iezīme - nanotehnoloģijas, rapšu eļļa un pamatīgās Nokian Tyres zināšanas par ziemas apstākļiem, garantē uzticamu funkcionalitāti tipiskajos, mainīgajos Eiropas ziemas apstākļos.

Sportiskai Nokian WR A3 riepai ir asimetrisks iekšpuse-ārpuse protektora dizains, kas nodrošina uzticamu saķeri, neapdraudot ātras braukšanas īpašības. Iekšējā pleca dizains nodrošina efektīvu ūdens un slapja sniega novadīšanu.

Uz nanotehnoloģijām bāzēta struktūra uzlabo stūrēšanas īpašības un braukšanas kontroli pagriezienos, mainot joslas un manevrējot. Pateicoties nebijušām kontroles īpašībām, ekstrēmās situācijās riepa nodrošina stabilu saķeri gan uz sausa, gan slidena ceļa.

Protektora gumijas sastāvs, kriogēnais rapša kompaunds (Cryogenic Canola Compaund), ir jauna dabīgās gumijas, silicija un rapšu eļļas kombinācija, kas optimizē saķeri uz ziemas ceļiem, slapjiem ceļiem un riepas nodilumu mainīgās temperatūrās.

Pusapaļas iedobes, kas atgādina golfa bumbiņas virsmu, garenvirziena protektora sānos samazina riepas uzskaršanu tādejādi padarot to izturīgāku un drošāku pat pie lieliem ātrumiem.

Īpašības
   • Laba saķere un izcila vadāmība dažādos ziemas apstākļos;
   • Stabila un viegli kontrolējama pat pie lieliem ātrumiem;
   • Zema rites pretestība, kas ļauj ietaupīt degvielu un būt dabai draudzīgākam;

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90