Nokian WR C3 ziemas riepa

Nokian WR C3

Jaunā Nokian WR C3 pārvar ziemas radītos šķēršļus, pateicoties savai precīzai saķerei. Šīs efektīvās riepas ir konstruētas dažādam pielietojumam gan piegādes komerctransportam, gan pasažieru pārvadājumiem pa pilsētas vidi un lauku ceļiem. Papildus līdzīgi pasažieru automašīnas braukšanas komfortam un zemai rites pretestībai, šis jaunais produkts sniedz drošu vadāmību uz apsnigušiem un slapjiem ceļiem. Labi novērtētas starp profesionāļiem.

   • Maksimāla drošība ziemā un komforts;
   • Precīza un stabila vadāmība;
   • Pirmšķirīga izturība pat lielās slodzēs;
Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90