Nokian WR D3 ziemas riepa

Nokian WR D3

Nokian WR ziemas riepas piedāvā drošas un bezrūpīgas braukšanas prieka virtuozu kombināciju. Šīs videi draudzīgās premium riepas ir uzticamas un nesagādā pārsteigumus mainīgajos Eiropas laika apstākļos.

Nokian WR D3 ziemas riepa piedāvā virtuozu kombināciju drošam un bezrūpīgam braukšanas priekam. Pateicoties nanotehnoloģijām, jauniem materiāliem un inovācijām, šī videi draudzīgā premium klases riepa nodrošina pirmklasīgu saķeri un vadāmības īpašības tipiskajos, mainīgajos Eiropas ziemas apstākļos.

Ar bultveidīgo protektora zīmējumu, Nokian WR D3 ir lieliska izvēle maziem un vidējiem ģimenes auto, kā ārī autovadītājiem, kuri novērtē drošu un ekonomisku braukšanu.

Rūpīgi pārbaudītie strukturālie un protektora zīmējuma risinājumi, garantē Nokian WR D3 lieliskas manevrēšanas un vadāmības īpašības un labu braukšanas stabilitāti. Zemā ripošanas pretestība un izturība ir pastiprinātas ar vairākiem jauniem risinājumiem un inovācijām.

Nevainojama ziemas braukšana ir iespējama tikai tad, ja riepas ir nevainojamā stāvoklī.

Nokian WR D3 riepas ir aprīkotas ar drošas braukšanas indikatoru (DSI) un unikālu sniegpārslas simbolu- ziemas drošības indikators. Nokian Tyres patentēti šie standarta elementi, kas atrodas uz riepas protektora blokiem, rāda galveno protektora rievu dziļumu milimetros.

   • Uzticama saķere uz visām virsmām, gan sausām, gan slapjām vai sniegotām;
   • Iedarbīga šķīdoņa un akvaplanēšanas kontrole;
   • Viegla ripošana, taupot degvielu un saudzējot apkārtējo vidi;

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90