Nokian WR D4 ziemas riepa

Nokian WR D4

Nokian WR ziemas riepas piedāvā drošas un bezrūpīgas braukšanas prieka virtuozu kombināciju. Šīs videi draudzīgās premium riepas ir uzticamas un nesagādā pārsteigumus mainīgajos Eiropas laika apstākļos.

Nokian WR D4 ir šībrīža jaunākais WR saimes modelis, kurš ir saķeres čempions, tā unikālās inovācijas ļauj braukt droši pa slapjiem un piesnigušiem ceļiem. Tā ir pirmā premium klases ziemas riepa pasaulē ar A klases saķeri uz slapja ceļa seguma atbilstoši ES riepu marķējuma prasībām.

Jaunā Nokian optimizētā protektora bloku lameļu sistēma un Nokian Twin Trac Silīcija gumijas sastāva inovācijas sniedz stabilu vadāmību, lielisku saķeri un priekšzīmīgu degvielas patēriņa efektivitāti.

   • Nebijusi saķere uz slapja, sausa un apsniguša ceļa seguma;
   • Stabila un sabalansēta vadāmība;
   • Efektīva šķīdoņa un akvaplanēšanas novēršana;
   • Ripo viegli, saudzējot dabu un taupot degvielu;

Nokian WR D4 - aizmirstiet par laika prognozi!

Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90