Nokian WR SUV 3 ziemas riepa

Nokian WR SUV 3

Nokian WR SUV 3 ir augstas veiktspējas SUV riepa, kas jūtas kā mājās mainīgajos Eiropas laika apstākļos.

Šai riepai ir lieliska saķere ziemas apstākļos un laba vadāmība. Nokian WR SUV riepas inovācijas un tehniskie risinājumi efektīvi novērš akvaplanēšanu un planēšanu šķīdonī un meistarīgi tiek galā ar dažādiem ziemas pārsteigumiem. Tā ripo viegli, un saglabā stabilitāti gan uz sausiem, slapjiem, apsnigušiem un šķīdoni klātiem ceļiem.

   • Efektīvi novērš akvaplanēšanu un planēšanu šķīdonī;
   • Izcila vadāmība uz sausiem un apsnigušiem ceļiem;
   • Lieliska veiktspēja uz slapja ceļa seguma;

Nokian WR SUV 3 – augstākā A klase saķerei uz slapja ceļa seguma un degvielas patēriņa efektivitāte atbilstoši ES riepu marķējumu prasībām.

Šī modeļa riepa ir piemērota daudzpusīgam pielietojumam dažadiem apvidus auto. Braucot ar WR SUV 3 jūs varēsiet samazināt bremzēšanas ceļu līdz pat 18 metriem uz slapja ceļa seguma un ietaupīt degvielu līdz 0.6l / 100 km.

Šajā ziemas riepā izmantots Twin Trac SUV silicija gumijas sastāvs, kurš ir paredzēts intensīvai izmantošanai SUV automašīnām, kā arī Aramīda sānmalu tehnoloģija. Autovadītāji var izbaudīt riepu nozarē labāko pieejamo saķeri sniegā, uz slapja ceļa seguma un degvielas patēriņa efektivitāti, kā arī precīzu vadāmību kombinētu ar lielisku izturību.Pieejamie izmēri

Modelis Izmērs Indekss Cena EUR
ES riepu marķējums

Pareizas riepas atbilstošiem apstākļiem

Sākot ar 2012. gada novembri, Eiropas Savienībā tiek ieviests jauns ES riepu marķējums. ES riepu marķējums palīdzēs klientiem salīdzināt riepas pēc to degvielas ekonomijas, saķeres slapjā laikā un ārējās rites trokšņa rādītājiem.

Jaunais riepu marķējums attiecas pēc 2012. gada 1. jūlija ražotajām ceļu satiksmei paredzētajām vieglo automašīnu, 4x4, mikroautobusu, kravas un autobusu riepām. Marķējums neattiecas uz radžu riepām.

Vērā neņemtie ziemas apstākļi
Klasifikācija ir balstīta uz Centrāleiropas apstākļiem, ieskaitot riepas saķeri ar slapju ceļu. Šobrīd jaunajā riepu marķējumā netiek ņemta vērā saķere ar ledu, kas ir būtiska ziemas riepām un faktiskajiem ziemas apstākļiem. Attiecībā uz ziemas riepām jāpiemin, ka radžu ripas ir pilnībā izslēgtas no klasifikācijas.

Riepu iegāde

Riepas, kurām norādīts pieejamais daudzums noliktavā tiek piegādātas nākošajā darba dienā. Riepām, kuras ir jāpasūta no centrālās noliktavas, piegādes laiks ir 1 - 2 nedēļas.

Lai uzzinātu vairāk par Nokian riepu piedāvājumu - Jautājiet mums vai zvaniet 26 55 66 90